...

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń: tel. 797 595 927 w godz. 7-17 i uzyskaj ekspresową wycenę!

Tanie ogrodzenia panelowe cennik

Tanie ogrodzenia panelowe od Firmy Delta to ogrodzenia tworzone na każdą kieszeń. W firmie Delta tworzymy ogrodzenia panelowe dla klientów dysponujących różnym i budżetami. Ceny które proponujemy klientom, to ceny producenta. Oferujemy sprzedaż, montaż i transport ogrodzeń panelowych w całym kraju, w tym również za granicą. Nasze kompletne ogrodzenia panelowe zawierają podmurówkę, łączniki betonowe oraz słupki. Oferta dedykowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i hurtowych. Błyskawiczna wycena możliwa jest w godz. 7:00 -17:00!

Ogrodzenie panelowe cena

Ogrodzenia panelowe z powodzeniem wyparły już tradycyjne ogrodzenia z siatki. Popularność zyskały przede wszystkim dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi oraz bardzo przystępnej cenie. Czynnik cenowy ma ogromne znaczenie również w przypadku, kiedy decydujemy się na zakup ogrodzenia. Oczywiste jest, że jego cena jest zależna od jakości wykonania ogrodzenia oraz od użytych do produkcji ogrodzenia materiałów. Ma tutaj znaczenie grubość oraz jakość stali. Im większa grubość pojedynczych prętów, tym wyższy koszt ogrodzenia panelowego. Jako producent oraz dystrybutor kompletnych ogrodzeń systemowych, w tym ogrodzeń panelowych 2D oraz 3D dajemy gwarancję niskiej ceny. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Dajemy klientom możliwość negocjowania cen.

Negocjuj cenę!

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń:

tel. 797 595 927 w godz. 7-17

i uzyskaj ekspresową wycenę!

Ogrodzenie panelowe cena za 1 mb

Wszelkich informacji odnośnie ceny za 1 mb ogrodzenia udzielamy na drodze telefonicznej. Niemniej jednak warto mieć na uwadze, iż finalnie cena za metr ogrodzenia panelowego, zależna jest od takich czynników jak:

1. Grubości stali

W przypadku ogrodzenia panelowego im grubszy drut, z których składa się ogrodzenie, tym będzie ono trwalsze. Najczęściej przy panelach 3D mamy do czynienia z drutami o grubości od 4 do 5 mm, natomiast w przypadku paneli ogrodzeniowych 2D grubość drutu może wynosić 5, 6 lub 8 mm.

2. Ilość pionowych drutów

W zależności od ilości pionowych drutów użytych do ogrodzenia, jego cena będzie się różnić. Panele 2D wyróżniają się prostym ułożeniem drutów. Są one też grubsze. 

3. Powłoka antykorozyjna (ocynk)

Ocynkowane panele ogrodzeniowe to zabezpieczenie ogrodzenia przed korozją, szkodliwym działaniem powietrza i wody. Dzięki temu ocynkowane ogrodzenia metalowe posłużą na dłużej. Wybierając wariant ocynkowania, musimy liczyć się, z tym że jego cenna wzrośnie. 

4. Grubość pręta

Zbrojenie fundamentu warto wykonać, w sytuacji gdy mamy do czynienie z ciężkim ogrodzeniem. Zastosowanie metalowych prętów daje możliwość zbrojenia fundamentu. Od ich grubości również zależna jest cena ogrodzenia.

Kompletne ogrodzenie panelowe z podmurówką - cena

 

Firma Delta dostarcza zarówno same panele ogrodzeniowe jak i kompletne systemy ogrodzeniowe panelowe wraz z podmurówką betonową. W ofercie posiadamy różne wysokości paneli oraz słupków dostępnych od ręki. Dostępnych jest do wyboru 6 rodzajów podmurówek: cegła w ramce, bez ramki, gładka w ramce, bez ramki, kamień łupany oraz piaskowiec. Dysponujemy również podmurówką barwioną w kolorze grafitowym. Podmurówka daje możliwość uzyskania w szybkim czasie, bardzo trwałego oraz dobrze wyglądającego fundamentu. Zadzwoń i zapytaj o ceny naszych kompletnych paneli ogrodzeniowych z podmurówką!

cegła bez ramki

cegła w ramce

gładka bez ramki

gładka w ramce

kamień łupany

piaskowiec

Jak zamówić tanie ogrodzenie panelowe w DELTA?

1. Zadzwoń lub napisz

Poinformuj nas o rodzaju ogrodzenia jakie Cię interesuje.

2. Ekspresowa wycena

W błyskawicznym tempie odpowiadamy na zapytania.

3. Montaż

To co nas wyróżnia to bardzo sprawny i szybki montaż ogrodzenia.

Tanie ogrodzenia panelowe - producent

Jako wieloletni producent paneli ogrodzeniowych, oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Tworzymy kompletne ogrodzenia panelowe wraz z podmurówką betonową w niskich cenach. Bogate zaplecze technologiczne, oraz doświadczona kadra pozwala realizować nowoczesne i wytrzymałe ogrodzenia. Dużą zaletą firmy jest wysoka jakość produktów oraz nieustanne podążanie do trendów rynkowych. Oferujemy pełen asortyment dotyczący tanich ogrodzeń panelowych.

Tanie ogrodzenia panelowe - dlaczego warto

Wieloletnie doświadczenie

Od lat zajmujemy się tym co robimy najlepiej - tworzeniem ogrodzeń panelowych.

Szybka realizacja

Zapewniamy szybki i sprawny montaż ogrodzenia. Tworzone przez nas ogrodzenia powstają w ciągu kilku dni.

Krótki czas oczekiwania

Dysponujemy własnym magazynem, dlatego też wiele oferowanych modeli jest dostępna od ręki.

Gwarancja jakości

Pracując na wysokiej jakości stali oraz materiałach, zapewniamy ogrodzenia które posłużą na lata.

Ogrodzenia panelowe cennik

Jako producent ogrodzeń panelowych tworzymy tanie ogrodzenia panelowe na każdą kieszeń. Nasze ceny systemów ogrodzeniowych są bardzo atrakcyjne. Finalną kwotę ogrodzenia –  zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, ponieważ na całkowity koszt ma wpływ kilka czynników. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szczegółową wycenę.

Montaż i dostawa tanich ogrodzeń panelowych na terenie całego kraju!

Oferta firmy Delta jest skierowana dla klientów na terenie całego kraju. Tanie ogrodzenia panelowe realizujemy na terenie województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz zachodnio-pomorskiego.

Montaż taniego ogrodzenia panelowego z podmurówką

Podmurówka stanowi bazę ogrodzenia, która powinna być dostosowana do ciężaru oraz wielkości ogrodzenia. Klienci dość często decydują się na wykonanie ogrodzenia z podmurówką z poniższych względów:

  • podmurówka dodaje stabilności ogrodzeniu
  • jest zaporą dla zwierząt 
  • utrudnia ona wyrastanie trawy pod ogrodzeniem
  • daje możliwość bezproblemowego koszenie trawy
  • dodaje walorów estetycznych