Podmurówka betonowa, jaką oferujemy dostępna jest w różnych wymiarach i wzorach. Posiadamy również podmurówkę barwioną w kolorze grafitowym. Świadczymy usługi transportowe zakupionych u nas podmurówek, na terenie całego kraju.

 

Producent podmurówki betonowej

Jesteśmy wieloletnim producentem podmurówki betonowej z Torunia. Podmurówka pod panelowe ogrodzenia to dobre rozwiązanie na uzyskanie w szybki sposób bardzo trwałego i estetycznego fundamentu. Wykonujemy podmurówki z bardzo solidnych i mocnych materiałów – dzięki czemu są one bardzo trwałe i służą na lata. Idealnie sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie zimą kiedy mamy kontakt z niską temperaturą. Do produkcji naszej podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmurówki – wzmacnia i uplastycznia beton – nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza wchłanianie wody.

Rodzaje podmurówki

Wykonywana przez nas podmurówka występuje w różnych wzorach.
Klienci do wyboru mają:

  • kamień łupany
  • podmurówkę gładką w ramce
  • podmurówkę gładką bez ramki
  • piaskowiec z ramką
  • cegłę bez ramki
  • cegłę w ramce 3d

Wymiary podmurówki

Podmurówka występuje w wymiarach:

  • 246 x 25 x 5cm lub
  • 252 x 25 x 5cm

Podmurówka - galeria

Zalety podmurówki betonowej

Jako producent podmurówek wiemy jak ważna jest wysoka jakość materiałów, z jakiej ona powstaje, tak aby podmurówka była trwała i posłużyła na lata. Do jej zalet zaliczyć możemy:

Niski koszt realizacji

Duża trwałość

Estetyczny wygląd

Brak szalunków

Szybki montaż

Bogaty wybór

Polecamy także

Łączniki betonowe

W naszej ofercie dostępne są również łączniki betonowe przelotowe oraz narożne. Tworzymy łączniki betonowe w różnych wymiarach, również na zamówienie. Bogactwo form łączników w naszej ofercie, daje nieograniczone możliwości tworzenia linii ogrodzeniowej.

 

Podmurówka dostępna na terenie całego kraju

Jesteśmy producentem podmurówki betonowej – z Torunia. Na zamówienie realizujemy podmurówkę betonową na terenie całej Polski, na obszarze wszystkich województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz zachodnio-pomorskiego.

Podmurówka betonowa cena

Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny podmurówek. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie z klientem. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szczegółową wycenę.