Podmurówka betonowa, jaką oferujemy dostępna jest w różnych wymiarach i wzorach. Posiadamy również podmurówkę barwioną w kolorze grafitowym. Świadczymy usługi transportowe zakupionych u nas podmurówek, na terenie Torunia, województwa kujawsko-pomorskiego, a także na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z nami

 

Producent podmurówki betonowej

Jesteśmy wieloletnim producentem podmurówki betonowej z Torunia. Podmurówka pod panelowe ogrodzenia to dobre rozwiązanie na uzyskanie w szybki sposób bardzo trwałego i estetycznego fundamentu. Wykonujemy podmurówki z bardzo solidnych i mocnych materiałów – dzięki czemu są one bardzo trwałe i służą na lata. Idealnie sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie zimą kiedy mamy kontakt z niską temperaturą. Do produkcji naszej podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmurówki – wzmacnia i uplastycznia beton – nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza wchłanianie wody.

6 rodzajów podmurówek w różnych wzorach

Jako producent paneli ogrodzeniowych zapewniamy ogrodzenia panelowe z podmurówką. Podmurówka pod panelowe ogrodzenia to dobre rozwiązanie na uzyskanie w szybki sposób bardzo trwałego i estetycznego fundamentu. Wykonujemy podmurówki z bardzo solidnych i mocnych materiałów – dzięki czemu są one bardzo trwałe i służą na lata. Idealnie sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie zimą kiedy mamy kontakt z niską temperaturą. Do produkcji naszej podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmurówki – wzmacnia i uplastycznia beton – nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza wchłanianie wody.

Cegła bez ramki

Cegła w ramce

Gładka w ramce

Gładka bez ramki

Kamień łupany

Piaskowiec

Wymiary podmurówki

Podmurówka występuje w wymiarach:

  • 246 x 25 x 5cm lub
  • 252 x 25 x 5cm

Podmurówka betonowa - galeria

Negocjuj cenę!

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń:

tel. 797 595 927 w godz. 7-17

i uzyskaj ekspresową wycenę!

Zalety podmurówki betonowej

Jako producent podmurówek wiemy jak ważna jest wysoka jakość materiałów, z jakiej ona powstaje, tak aby podmurówka była trwała i posłużyła na lata. Do jej zalet zaliczyć możemy:

Niski koszt realizacji

Duża trwałość

Estetyczny wygląd

Brak szalunków

Szybki montaż

Bogaty wybór

Jak zamówić podmurówkę betonową w firmie DELTA?

1. Zadzwoń lub napisz

Daj nam znać, jaki rodzaj podmurówki betonowej najbardziej Cię interesuje.

2. Ekspresowa wycena

Staramy się odpowiadać na zapytania błyskawicznie, na bieżąco.

3. Montaż

Ciesz się nowoczesną podmurówką betonową która bezpiecznie będzie chronić Twoją posesję.

Podmurówka dostępna na terenie całego kraju

Jesteśmy producentem podmurówki betonowej – z Torunia. Na zamówienie realizujemy podmurówkę betonową na terenie całej Polski, na obszarze wszystkich województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz zachodnio-pomorskiego.

Podmurówka betonowa cena

Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny podmurówek. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie z klientem. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szczegółową wycenę.

Podmurówka betonowa producent

Firma Delta jest wieloletnim producentem podmurówki betonowej. Realizuje kompletne ogrodzenia panelowe wraz z podmurówką betonową. Nasze doskonałe zaplecze technologiczne pozwala nam tworzyć podmurówkę betonową w różnych wzorach i wymiarach. Naszą dużą zaletą jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz stałe dostosowywanie się do trendów rynkowych. Oferujemy pełen asortyment dotyczący podmurówki betonowej.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie

Tematem jakim są ogrodzenia panelowe zajmujemy się już od ponad dekady.

Krótki czas oczekiwania

Posiadamy własny magazyn dzięki czemu większość modeli oferowanych przez nas ogrodzeń jest dostępna od ręki.

Szybka realizacja

Dzięki szerokiemu zapleczu zarówno dostępnych materiałów jak i wykwalifikowanych monterów jesteśmy w stanie zapewnić szybki montaż.

Gwarancja jakości

Temat ogrodzeń znamy od podszewki dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców i materiałów najwyższej jakości.

Polecamy także

Łączniki betonowe

W naszej ofercie dostępne są również łączniki betonowe przelotowe oraz narożne. Tworzymy łączniki betonowe w różnych wymiarach, również na zamówienie. Bogactwo form łączników w naszej ofercie, daje nieograniczone możliwości tworzenia linii ogrodzeniowej..