...

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń: tel. 797 595 927 w godz. 7-17 i uzyskaj ekspresową wycenę!

Ogrodzenie Panelowe 3D

Panelowe ogrodzenia 3D to bardzo dobre rozwiązanie, dla każdego, kto szuka solidnego, trwałego ogrodzenia w korzystnej cenie. Ogrodzenia 3D idealnie sprawdzą się jako ochrona posesji domów jednorodzinnych, firm, fabryk, stadionów czy też osiedli domków jednorodzinnych. Olbrzymią zaletą ogrodzeń panelowych 3D jest ich niezawodna trwałość i szybki, solidny montaż, który jest możliwy w każdych warunkach. Firma Delta jako producent ogrodzeń systemowych, zapewnia sprzedaż oraz kompleksowy montaż systemów panelowych zarówno w wersji z podmurówką betonową jak i bez. 

Negocjuj cenę!

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń w godz. 7-17 i uzyskaj ekspresową wycenę!

Ogrodzenie panelowe 3D

Panele o szerokości 2500 mm i wysokości od 1030 mm do 2430 mm, odpowiednie do wysokości ogrodzenia słupki, elementy montażowe – całość stanowi spójny, estetyczny system ogrodzeniowy. Duże zagęszczenie prętów w panelu. Gwarantowany minimalny rozstaw oczka 50×200 mm. Zastosowanie grubych, wysokiej jakości ocynkowanych drutów. Wysoka sztywność panelu. Ogrodzenia panelowe 3D mają liczne atuty i świetnie sprawdzają się zarówno na mniejszych działkach, jak i do zabezpieczania terenu dużych posesji. Gotowe panele ogrodzeniowe 3D to system modułowy, wykonany z malowanej proszkowo oraz ocynkowanej stali. Zastosowana technologia sprawia, że przez wiele lat zachowują swój pierwotny wygląd i skutecznie opierają się korozji. Poszczególne elementy po dostarczeniu na miejsce, wystarczy zamontować na przygotowanych wcześniej słupkach, oraz również prefabrykowanej podmurówce betonowej.

Ogrodzenie panelowe 3D - budowa

Ogrodzenie panelowe 3D DELTA - nasze przykładowe realizacje

Zapewniamy montaż ogrodzenia panelowego na terenie całego kraju. Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe realizacje.

Ogrodzenie panelowe 3D - kolorystyka

Ogrodzenie panelowe DELTA dostępne jest w czterech standardowych
kolorach z palety RAL:

  • GRAFIT – RAL7016
  • ZIELONY – RAL6005
  • CZARNY – RAL9005
  • BRĄZ – RAL8017 

Ogrodzenie panelowe 3D - asortyment

ASORTYMENT PANEL 3D

wysokość [mm]

średnica

Kolor

ilość

przewidzianych

obejm

1030

fi 4 | fi 5

Ocynk + RAL

/ Ocynk

2

1230

fi 4 | fi 5

Ocynk + RAL

 / Ocynk

2

1330

fi 4 | fi 5

Ocynk + RAL

 / Ocynk

3

1530

fi 4 | fi 5

Ocynk + RAL

 / Ocynk

3

1730

fi 4 | fi 5

Ocynk + RAL

 / Ocynk

3

2030

fi 4 | fi 5

Ocynk + RAL

 / Ocynk

4

2230

fi 4 | fi 5

Ocynk + RAL

 / Ocynk

4

2430

fi 4 | fi 5

Ocynk + RAL

 / Ocynk

5

Ogrodzenie panelowe 3D - wysokość

Kompletny system ogrodzeń panelowych 3D DELTA:

Nasza oferta dotyczy kompletnego ogrodzenia panelowego wraz z podmurówką betonową, na który składają się.

  1. panel ogrodzeniowy ocynk + kolor RAL (antracyt, grafit, czarny, zielony, brąz itp.)
  2. podmurówka betonowa (6 wzorów do wyboru)
  3. łącznik betonowy przelotowy / narożny
  4. słupek ogrodzeniowy (ocynk + kolor RAL)
  5. obejmy do mocowania paneli

Istnieje możliwość zamówienia samych paneli ogrodzeniowych (bez podmurówki). 

Ogrodzenie panelowe 3D z podmurówką

Jako producent paneli ogrodzeniowych zapewniamy ogrodzenia panelowe z podmurówką. Podmurówka pod panelowe ogrodzenia to dobre rozwiązanie na uzyskanie w szybki sposób bardzo trwałego i estetycznego fundamentu. Wykonujemy podmurówki z bardzo solidnych i mocnych materiałów – dzięki czemu są one bardzo trwałe i służą na lata. Idealnie sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie zimą kiedy mamy kontakt z niską temperaturą. Do produkcji naszej podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmurówki –  wzmacnia i uplastycznia beton – nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza wchłanianie wody.

Łupana bez ramki

Cegła w ramce

Cegła bez ramki

Gładka z ramką

Piaskowiec w ramce

Gładka bez ramki

6 rodzajów podmurówki do wyboru

Montaż ogrodzenia panelowego 3D z podmurówką

W naszej ofercie zapewniamy ogrodzenia panelowe 3D z podmurówką. Ten betonowy element jest niezbędny, jeśli chcemy uzyskać w krótkim terminie bardzo trwały, solidny, a jednocześnie cieszący oko fundament. Nasze podmurówki służą na lata, ponieważ wykonujemy je z bardzo z wysokiej jakości materiałów. Dodajemy odpowiednią ilość dobrej chemii oraz plastyfikatory. Dodanie bardzo mocnych materiałów, pozwala uzyskać podmurówkę która będzie odporna na warunki atmosferyczne – które są bardzo zmienne w naszym klimacie. Podmurówka idealnie sprawdzi się zarówno zimą, gdy mamy do czynienie z niską temperaturą, jak i latem gdy temperatury są bardzo wysokie. Do produkcji naszej  podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmurówki, zdecydowanie wzmacnia i uplastycznia beton, a także nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza wchłanianie wody.

Tanie ogrodzenia panelowe 3D - Cena

Systemowe ogrodzenie panelowe 3D pozwala na skuteczne oraz ekonomiczne wydzielenie terenu nie tylko wokół prywatnej posesji. Jest również popularnym rozwiązaniem wykorzystywanym do zabezpieczenia terenu wokół zakładów produkcyjnych, szkół czy też osiedli mieszkaniowych – skutecznie uniemożliwia zarówno wydostanie się z zamkniętej przestrzeni, jak i zapobiega wtargnięciu niepowołanych osób na prywatną działkę. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup ogrodzenia 3D zapraszamy do kontaktu. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, ponieważ na całkowity koszt składa się kilka czynników.

Negocjuj cenę!

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń w godz. 7-17 i uzyskaj ekspresową wycenę!

Jak zamówić ogrodzenie panelowe 3D w DELTA?

1. Zadzwoń lub napisz

Daj nam znać, jaki rodzaj ogrodzenia panelowego najbardziej Cię interesuje.

2. Ekspresowa wycena

Staramy się odpowiadać na zapytania błyskawicznie, na bieżąco.

3. Montaż

Ciesz się nowoczesnym ogrodzeniem panelowym, które bezpiecznie będzie chronić Twoją posesję.

Zalety ogrodzeń panelowych 3D

Jako producent paneli ogrodzeniowych 3D mamy świadomość, jak ważna jest wysoka jakość ogrodzeń, tak aby były one bardzo solidne i posłużyły na lata. Nasze panele ogrodzeniowe są:

Niekorozyjne

 idealnie sprawdzą się w każdych warunkach, szczególnie zimą przy niskich temperaturach

Trwałe

używamy wysokiej jakości materiały (mocny cement, chemię), bardzo trwałą, solidną stal oraz pręty

Malowane proszkowo

co znacznie poprawia aspekty wizualne oraz sprawia też, że powierzchnia jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne

Ocynkowane

nasze ogrodzenia panelowe poprzez zastosowanie procesu ocynkowania nie są podatne na korozję

Łatwe i szybkie w montażu

duże doświadczenie monterów i dyspozycyjność pozwala nam na szybki czas montażu ogrodzenia panelowego

W dowolnym kolorze

 na podstawie palety RAL, tworzymy panele ogrodzeniowe w dowolnej barwie, w zależności od preferencji klienta.

DELTA - ogrodzenie panelowe 3D producent

Jesteśmy wieloletnim producentem ogrodzeń panelowych 3D, który nieustannie poszerza swoją ofertę oraz teren działań. Wiele z naszych realizacji to ogrodzenia panelowe 3D z podmurówką betonową. Z powodzeniem nasze ogrodzenia łączymy z dodatkowymi elementami jak: bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne czy też furtki. Zaletą naszych ogrodzeń 3D jest ich solidna i zwarta budowa, która zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie

Tematem jakim są ogrodzenia panelowe zajmujemy się już od ponad dekady.

Krótki czas oczekiwania

Posiadamy własny magazyn dzięki czemu większość modeli oferowanych przez nas ogrodzeń jest dostępna od ręki.

Szybka realizacja

Dzięki szerokiemu zapleczu zarówno dostępnych materiałów jak i wykwalifikowanych monterów jesteśmy w stanie zapewnić szybki montaż.

Gwarancja jakości

Temat ogrodzeń znamy od podszewki dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców i materiałów najwyższej jakości.

Montaż i dostawa ogrodzeń panelowych na terenie całego kraju!

Na zamówienie realizujemy ogrodzenia panelowe na terenie całej Polski. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz zachodnio-pomorskiego.