Panelowe ogrodzenia 3D to bardzo dobre rozwiązanie, dla każdego, kto szuka solidnego, trwałego ogrodzenia w korzystnej cenie. Ogrodzenia 3D idealnie sprawdzą się jako ochrona posesji domów jednorodzinnych, firm, fabryk, stadionów czy też osiedli domków jednorodzinnych. Olbrzymią zaletą ogrodzeń panelowych 3D jest ich niezawodna trwałość i szybki, solidny montaż, który jest możliwy w każdych warunkach. Firma Delta jako producent ogrodzeń systemowych, zapewnia sprzedaż oraz kompleksowy montaż systemów panelowych zarówno w wersji z podmurówką betonową jak i bez. Działamy z powodzeniem na terenie Torunia, jego okolic i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy do kontaktu.

Producent paneli ogrodzeniowych 3D

Jesteśmy wieloletnim producentem ogrodzeń panelowych 3D, który nieustannie poszerza swoją ofertę oraz teren działań. Wiele z naszych realizacji to ogrodzenia panelowe 3D z podmurówką betonową. Z powodzeniem nasze ogrodzenia łączymy z dodatkowymi elementami jak: bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne czy też furtki. Zaletą naszych ogrodzeń 3D jest ich solidna i zwarta budowa, która zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną.

Ogrodzenia panelowe 3D mają liczne atuty i świetnie sprawdzają się zarówno na mniejszych działkach, jak i do zabezpieczania terenu dużych posesji. Gotowe panele ogrodzeniowe 3D to system modułowy, wykonany z malowanej proszkowo oraz ocynkowanej stali. Zastosowana technologia sprawia, że przez wiele lat zachowują swój pierwotny wygląd i skutecznie opierają się korozji. Poszczególne elementy po dostarczeniu na miejsce, wystarczy zamontować na przygotowanych wcześniej słupkach, oraz również prefabrykowanej podmurówce betonowej.

Nasze ogrodzenia panelowe 3D

Nasza oferta dotyczy kompletnego ogrodzenia panelowego wraz z podmurówką betonową.

 • panel ogrodzeniowy ocynk + kolor RAL (antracyt, czarny, zielony, brąz itp.)
 • podmurówka betonowa, 6 wzorów do wyboru
 • łącznik betonowy przelotowy / narożny
 • słupek ogrodzeniowy ocynk + kolor RAL
 • obejmy do mocowania paneli

Ogrodzenia panelowe 3D - wymiary

Panele przetłaczane 3D o oczkach 50×200

wysokość [mm]

SZEROKOŚC [MM]

średnica drutu [mm]

przetłoczenia

ø48 mm | 60×40 mm

słupki

obejmy

1030

2500

ø4,0

ø5,0

2V

H - 1,5m

2 kpl

1230

2500

ø4,0

ø5,0

2V

H - 2m

2 kpl

1530

2500

ø4,0

ø5,0

3V

H - 2m

3 kpl

1730

2500

ø4,0

ø5,0

3V

H - 2,4m

3 kpl

2030

2500

ø4,0

ø5,0

4V

H - 2,6m

4 kpl

Ogrodzenie panelowe 3D z podmurówką

W naszej ofercie zapewniamy ogrodzenia panelowe 3D z podmurówką. Ten betonowy element jest niezbędny, jeśli chcemy uzyskać w krótkim terminie bardzo trwały, solidny, a jednocześnie cieszący oko fundament. Nasze podmurówki służą na lata, ponieważ wykonujemy je z bardzo z wysokiej jakości materiałów. Dodajemy odpowiednią ilość dobrej chemii oraz plastyfikatory. Dodanie bardzo mocnych materiałów, pozwala uzyskać podmurówkę która będzie odporna na warunki atmosferyczne – które są bardzo zmienne w naszym klimacie. Podmurówka idealnie sprawdzi się zarówno zimą, gdy mamy do czynienie z niską temperaturą, jak i latem gdy temperatury są bardzo wysokie. Do produkcji naszej  podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmurówki, zdecydowanie wzmacnia i uplastycznia beton, a także nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza wchłanianie wody.

 
Ogrodzenie panelowe 3D - podmurówka

Wykonywana przez nas podmurówka występuje w różnych wymiarach.
Klienci do wyboru mają:

 • podmurówkę gładką w ramce
 • kamień łupany
 • podmurówkę gładką bez ramki
 • cegłę bez ramki
 • piaskowiec z ramką
 • cegłę w ramce 3d
Zaletą podmurówek betonowych jest

Panele Ogrodzeniowe - nasze realizacje

Panele ogrodzeniowe 3D z firmą Delta - zalety

Jako producent paneli ogrodzeniowych 3D mamy świadomość, jak ważna jest wysoka jakość ogrodzeń, tak aby były one bardzo solidne i posłużyły na lata. Nasze panele ogrodzeniowe są:

W dowolnym kolorze

 na podstawie palety RAL, tworzymy panele ogrodzeniowe w dowolnej barwie, w zależności od preferencji klienta.

Łatwe i szybkie w montażu

nasze duże doświadczenie monterów i dyspozycyjność pozwala nam na szybki czas montażu ogrodzenia panelowego

Ocynkowane

 

nasze ogrodzenia panelowe poprzez zastosowanie procesu ocynkowania nie są podatne na korozję

Malowane proszkowo

co znacznie poprawia aspekty wizualne oraz sprawia też, że powierzchnia jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne

Trwałe

używamy wysokiej jakości materiały (mocny cement, chemię), bardzo trwałą, solidną stal oraz pręty

Niekorozyjne

 idealnie sprawdzą się w każdych warunkach, szczególnie zimą przy niskich temperaturach

Ogrodzenie panelowe 2D czy 3D?

Największe różnice pomiędzy panelami 2D i 3D wynikają z zastosowanych w nich stalowych drutów. Wpływa to na wygląd całej konstrukcji. Panele 3D charakteryzują się większą wytrzymałością, a ich fantazyjne przytłoczenia mogą wpływać na korzyść co do walorów wizualnych. Zastosowanie przytłoczeń zapewnia nam również lepszą stabilizacje ogrodzenia oraz jego trwałe usztywnienie. Z kolei panele 2D są również bardzo funkcjonalne i stabilne, odporne na czynniki atmosferyczne,  natomiast ich walory estetyczne nie są tak nietypowe jak przy ogrodzeniach 3D.

Panele 2D

 • panele 2D charakteryzują się dużą wytrzymałością, sztywnością i trwałością oraz odpornością zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne
 • w panelach użyta jest siatka o pojedynczych, pionowych drutach i podwójnych poziomych
 • Panele 2D są wzmacniane obustronnie zgrzanymi drutami o grubości 6 mm lub 8 mm
 •  grubość drutu może wynosić 5 mm, 6 mm lub 8 mm
 •  panele 2D mogą mieć wysokość od 1000 mm do 2400 mm
 • do wytworzenie ogrodzenia panelowego 2D należy zużyć więcej stali, dlatego finalnie, jego cena jest wyższa w porównaniu do ogrodzenie panelowego 3D
 • częściej wybierane jest jako ogrodzenie firm, magazynów, zakładów przemysłowych

 

Panele 3D

 • panele 3D są to panele z przetłoczeniem, charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją i staranną estetyką
 • panele 3D mają poziome, trójwymiarowe, wzmacniające przetłoczenia w kształcie litery V. Z reguły posiadają one od dwóch do czterech przytłoczeń
 •  cechą przytłoczeń jest stabilizacja i usztywnienie paneli
 • grubość drutu wynosi w panelach 3D wynosi od 4 do 5 mm
 • z uwagi na fakt, że do jego wytworzenia panelu 3D potrzebne jest mniej stali niż w przypadku ogrodzeń panelowych 2 D, jego cena jest niższa
 • panele 3D mogą mieć wysokość od 1000 mm do 2400 mm
 • są bardziej popularne wśród klientów indywidualnych

Ogrodzenie panelowe 3D montaż

Ogrodzenie panelowe to najpopularniejszy typ stosowanych ogrodzeń, zapewniający ochronę ogradzanych obiektów. Ich wyjątkowa trwałość sprawia, że ogrodzenia panelowe są szczególnie odporne na wszelkie działania mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Ogrodzenie systemowe tego typu wykorzystywane jest najczęściej do ogrodzenia domów jednorodzinnych oraz większych obiektów, takich jak osiedla mieszkaniowe, fabryki, stadiony, czy szkoły. Oferowane przez nas ogrodzenia systemowe są wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów, są ocynkowane i malowane proszkowo, za pomocą nowoczesnej technologii, tak by sprostać oczekiwaniom klienta. Ogromną zaletą ogrodzenia panelowego jest szybki czas jego powstania. Z pewnością przyczynia się do tego jego łatwy i szybki montaż, dzięki czemu można cieszyć się jego funkcjonalnością oraz estetyką. Zanim to jednak nastąpi trzeba najpierw przygotować i oczyścić teren, wykonać wszystkie niezbędna pomiary. 

Polecamy także

Ogrodzenia Palisadowe

 

Ogrodzenie palisadowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalistyczny i nowoczesny charakter ogrodzenia. Poziomo lub pionowo ustawione belki tworzą bardzo atrakcyjne walory estetyczne.

Panele ogrodzeniowe 3D cena

Systemowe ogrodzenie panelowe 3D pozwala na skuteczne oraz ekonomiczne wydzielenie terenu nie tylko wokół prywatnej posesji. Jest również popularnym rozwiązaniem wykorzystywanym do zabezpieczenia terenu wokół zakładów produkcyjnych, szkół czy też osiedli mieszkaniowych – skutecznie uniemożliwia zarówno wydostanie się z zamkniętej przestrzeni, jak i zapobiega wtargnięciu niepowołanych osób na prywatną działkę. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup ogrodzenia 3D zapraszamy do kontaktu. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, ponieważ na całkowity koszt składa się kilka czynników.

Ogrodzenia panelowe 3D kujawsko-pomorskie

Jesteśmy producentem ogrodzeń panelowych 3D z Torunia. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Na zamówienie realizujemy ogrodzenia panelowe na terenie całej Polski.