Ogrodzenia panelowe – ceny producenta! Sprzedaż, transport i montaż paneli ogrodzeniowych na ternie całego kraju i za granicą. Oferujemy kompletne ogrodzenia panelowe z podmurówką, łącznikami betonowych, słupkami lub same panele ogrodzeniowe z montażem lub bez. Oferta dla klientów indywidualnych oraz hurtowych. Ekspresowa wycena w godz. 7:00 -17:00!

Nowoczesne ogrodzenia panelowe

Ogrodzenie panelowe to idealna alternatywa dla tradycyjnych płotów, które zapewniają wydzielenie półzamkniętych oraz zamkniętych przestrzeni. Posiada bardzo szerokie zastosowanie nie tylko na prywatnych terenach, wokół domów, działek ale również idealnie sprawdzi się na placach budowy, parkingach, boiskach sportowych czy w trakcie plenerowych eventów. Firma Delta jako wieloletni producent paneli ogrodzeniowych posiada szeroką gamę kolorów w oparciu o paletę RAL, w tym również bardzo popularnych paneli antracytowych. Specjalizujemy się w panelach ogrodzeniowych 2D oraz panelach ogrodzeniowych 3D. Zapewniamy kompletne ogrodzenie panelowe oraz montaż na terenie całej kraju.

Panele Ogrodzeniowe - nasze realizacje

Negocjuj cenę!

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń:

tel. 797 595 927 w godz. 7-17

i uzyskaj ekspresową wycenę!

Tanie ogrodzenia panelowe cennik

Jako producent ogrodzeń panelowych, tworzymy tanie ogrodzenia panelowe na każdą kieszeń. Nasze ceny systemów ogrodzeniowych są bardzo atrakcyjne. Finalną kwotę ogrodzenia –  zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, ponieważ na całkowity koszt ma wpływ kilka czynników. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szczegółową wycenę.

Kompletny system ogrodzeń panelowych DELTA:

Nasza oferta dotyczy kompletnego ogrodzenia panelowego wraz z podmurówką betonową, na który składają się.

 1. panel ogrodzeniowy ocynk + kolor RAL      (antracyt, grafit, czarny, zielony, brąz itp.)
 2. podmurówka betonowa (6 wzorów do wyboru)
 3. łącznik betonowy przelotowy / narożny
 4. słupek ogrodzeniowy (ocynk + kolor RAL)
 5. obejmy do mocowania paneli

Istnieje możliwość zamówienia samych paneli ogrodzeniowych (bez podmurówki). 

Kolory ogrodzenia panelowego

 

Kolor grodzenia wybieramy na podstawie palety RAL. DO najczęściej wybieranych przez klientów kolorów możemy zaliczyć:

 • antracyt-grafit RAL 7016
 • czarny RAL 9005
 • zielony RAL 6005
 • brązowy RAL 8017
 • srebrny RAL 9006

Zestaw kolorystyczny paneli ogrodzeniowych

Ogrodzenia panelowe antracyt

Wielu naszych klientów sięga po antracytowe panele ogrodzeniowe. Antracyt to głęboka barwa pomiędzy szarym a czarnym kolorem, a sama nazwa pochodzi od skały powstałej z węgla kamiennego, co daje idealne wyobrażenie o tym, jak ciemny, a zarazem intensywny jest to kolor. Antracyt cieszy się wielkim uznaniem wśród naszych klientów, ponieważ idealnie pasuje do otoczenia i architektury każdego budynku. Kolor antracytowy jest uniwersalny i tworzy spójną kompozycję i nawiązanie stylistyczne do wyglądu zewnętrznego niejednego domu. Antracytowe panele ogrodzeniowe są bardzo funkcjonalne i praktyczne.oraz ponadczasowy. Dają nam również gwarancję, że przez wiele lat ogrodzenie panelowe będzie wyglądało nienagannie.

6 rodzajów podmurówek w różnych wzorach

 

Jako producent paneli ogrodzeniowych zapewniamy ogrodzenia panelowe z podmurówką. Podmurówka pod panelowe ogrodzenia to dobre rozwiązanie na uzyskanie w szybki sposób bardzo trwałego i estetycznego fundamentu. Wykonujemy podmurówki z bardzo solidnych i mocnych materiałów – dzięki czemu są one bardzo trwałe i służą na lata. Idealnie sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie zimą kiedy mamy kontakt z niską temperaturą. Do produkcji naszej podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmurówki –  wzmacnia i uplastycznia beton – nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza wchłanianie wody.

 

cegła bez ramki

cegła w ramce

gładka bez ramki

gładka w ramce

kamień łupany

piaskowiec

Jak zamówić ogrodzenie panelowe w DELTA?

1. Zadzwoń lub napisz

Daj nam znać, jaki rodzaj ogrodzenia panelowego najbardziej Cię interesuje.

2. Ekspresowa wycena

Staramy się odpowiadać na zapytania błyskawicznie, na bieżąco.

3. Montaż

Ciesz się nowoczesnym ogrodzeniem panelowym, które bezpiecznie będzie chronić Twoją posesję.

Zalety ogrodzeń panelowych


Jako producent paneli ogrodzeniowych wiemy jak ważna jest wysoka jakość ogrodzeń, tak aby były one niezawodne i posłużyły na lata. Nasze panele ogrodzeniowe są:

Niekorozyjne

 idealnie sprawdzą się w każdych warunkach, szczególnie zimą przy niskich temperaturach

Trwałe

używamy wysokiej jakości materiały (mocny cement, chemię), bardzo trwałą, solidną stal oraz pręty

Malowane proszkowo

co znacznie poprawia aspekty wizualne oraz sprawia też, że powierzchnia jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne

Ocynkowane

nasze ogrodzenia panelowe poprzez zastosowanie procesu ocynkowania nie są podatne na korozję

Łatwe i szybkie w montażu

duże doświadczenie monterów i dyspozycyjność pozwala nam na szybki czas montażu ogrodzenia panelowego

W dowolnym kolorze

 na podstawie palety RAL, tworzymy panele ogrodzeniowe w dowolnej barwie, w zależności od preferencji klienta.

Rodzaje paneli ogrodzeniowych

Ogrodzenia panelowe 2D

Ogrodzenia panelowe 2D z uwagi na swoją wysoką wytrzymałość i stabilność znajdują zastosowane przy grodzeniu terenów i obiektów.

Ogrodzenia panelowe 3D

Ogrodzenia panelowe 3D to wytrzymała konstrukcja i wysoka estetyka. Ich cecha szczególna to trójwymiarowe przetłoczenie w kształcie litery V.

Ogrodzenie panelowe 2D czy 3D?

Największe różnice pomiędzy panelami 2D i 3D wynikają z zastosowanych w nich stalowych drutach. Wpływa to na wygląd całej konstrukcji. Panele 3D charakteryzują się większą wytrzymałością, a ich fantazyjne przytłoczenia mogą wpływać na korzyść co do walorów wizualnych. Zastosowanie przytłoczeń zapewnia nam również lepszą stabilizację ogrodzenia oraz jego trwałe usztywnienie. Z kolei panele 2D są również bardzo funkcjonalne i stabilne, odporne na czynniki atmosferyczne, natomiast ich walory estetyczne nie są tak nietypowe jak przy ogrodzeniach 3D.

Panele 2D

 • panele 2D charakteryzują się dużą wytrzymałością, sztywnością i trwałością oraz odpornością zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne
 • w panelach użyta jest siatka o pojedynczych, pionowych drutach i podwójnych poziomych
 • panele 2D są wzmacniane obustronnie zgrzanymi drutami o grubości 6 mm lub 8 mm
 • grubość drutu może wynosić 5 mm, 6 mm lub 8 mm
 • panele 2D mogą mieć wysokość od 1000 mm do 2400 mm
 • do wytworzenie ogrodzenia panelowego 2D należy zużyć więcej stali, dlatego finalnie, jego cena jest wyższa w porównaniu do ogrodzenie panelowego 3D
 • częściej wybierane jest jako ogrodzenie firm, magazynów, zakładów przemysłowych

 

Panele 3D

 • panele 3D są to panele z przetłoczeniem, charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją i staranną estetyką
 • panele 3D mają poziome, trójwymiarowe, wzmacniające przetłoczenia w kształcie litery V. Z reguły posiadają one od dwóch do czterech przytłoczeń
 • cechą przytłoczeń jest stabilizacja i usztywnienie paneli
  grubość drutu wynosi w panelach 3D od 4 do 5 mm
 • z uwagi na fakt, że do jego wytworzenia panelu 3D potrzebne jest mniej stali niż w przypadku ogrodzeń panelowych 2D, jego cena jest niższa
  panele 3D mogą mieć wysokość od 1000 mm do 2400 mm
 • są bardziej popularne wśród klientów indywidualnych

Ogrodzenie panelowe producent

Firma Delta jest wieloletnim producentem paneli ogrodzeniowych. Realizuje kompletne ogrodzenia panelowe wraz z podmurówką betonową. Nasze doskonałe zaplecze technologiczne oraz wyspecjalizowana kadra, pozwalają nam tworzyć ogrodzenia panelowe 2D oraz 3D, które charakteryzują się innowacyjnością oraz trwałością. Naszą ogromną zaletą jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz stałe dostosowywanie się do trendów rynkowych. Oferujemy pełen asortyment dotyczący ogrodzeń panelowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie

Tematem jakim są ogrodzenia panelowe zajmujemy się już od ponad dekady.

Krótki czas oczekiwania

Posiadamy własny magazyn dzięki czemu większość modeli oferowanych przez nas ogrodzeń jest dostępna od ręki.

Szybka realizacja

Dzięki szerokiemu zapleczu zarówno dostępnych materiałów jak i wykwalifikowanych monterów jesteśmy w stanie zapewnić szybki montaż.

Gwarancja jakości

Temat ogrodzeń znamy od podszewki dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców i materiałów najwyższej jakości.

Polecamy także


Ogrodzenia palisadowe

Nowoczesny, minimalistyczny design, który sprawdzi się w swojej roli praktycznie wszędzie, to jednak niejedyny plus, który niesie ze sobą płot palisadowy. Ich budowa pozwala bowiem na montaż płotu, który składa się z grubych, poziomo lub pionowo ustawionych belek, które wspólnie tworzą nowoczesne ogrodzenie.

Montaż i dostawa ogrodzeń panelowych na terenie całego kraju!

Na zamówienie realizujemy ogrodzenia panelowe na terenie całej Polski. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz zachodnio-pomorskiego.

Montaż ogrodzenia panelowego z podmurówką

Podmurówka to baza ogrodzenia, która musi być idealnie dopasowana do wielości i ciężaru ogrodzenia. Wielu naszych klientów decyduje się na montaż ogrodzenia panelowego z  podmurówką. Dlaczego ma to tak duże znaczenie? 

 • podmurówka nadaje zdecydowanie stabilności ogrodzeniu
 • uniemożliwia przedostawanie się zwierząt poza nieruchomość, a także bezpośrednio na nią 
 • utrudnia ona wyrastanie trawy pod ogrodzeniem
 • pozwala na swobodne koszenie trawy bezpośrednio przy ogrodzeniu
 • wzbogaca ogrodzenie o kolejne walory estetyczne
 • pamiętajmy, że przy dużych nierównościach terenu ogrodzenie bez podmurówki wygląda bardzo nieestetycznie