Ogrodzenie panelowe to idealna alternatywa dla tradycyjnych płotów, które zapewniają wydzielenie półzamkniętych oraz zamkniętych przestrzeni. Posiada bardzo szerokie zastosowanie nie tylko na prywatnych terenach, wokół domów, działek ale również idealnie sprawdzi się na placach budowy, parkingach, boiskach sportowych czy w trakcie plenerowych eventów. Firma Delta jako wieloletni producent paneli ogrodzeniowych posiada szeroką gamę kolorów w oparciu o paletę ral, w tym również paneli antracytowych. Specjalizujemy się w panelach ogrodzeniowych 2D oraz panelach ogrodzeniowych 3D. Zapewniamy kompletne ogrodzenie panelowe oraz montaż.

Ogrodzenie panelowe producent

Firma Delta jest wieloletnim producentem paneli ogrodzeniowych. Realizuje kompletne ogrodzenia panelowego wraz z podmurówką betonową. Nasze doskonałe zaplecze technologiczne oraz wyspecjalizowana kadra, pozwalają nam tworzyć ogrodzenia panelowe 2D oraz 3D, które charakteryzują się innowacyjnością oraz trwałością. Naszą ogromną zaletą jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz stałe dostosowywanie się do trendów rynkowych. Oferujemy pełen asortyment dotyczący ogrodzeń panelowych.

 

Nasze panele ogrodzeniowe

Nasza oferta dotyczy kompletnego ogrodzenia panelowego wraz z podmurówką betonową.

 • panel ogrodzeniowy ocynk + kolor RAL (antracyr, grafit, czarny, zielony, brąz itp.)
 • podmurówka betonowa, 6 wzorów do wyboru
 • łącznik betonowy przelotowy / narożny
 • słupek ogrodzeniowy ocynk + kolor RAL
 • obejmy do mocowania paneli

Ogrodzenie panelowe z podmurówką

 

Jako producent paneli ogrodzeniowych zapewniamy ogrodzenia panelowe z podmurówką. Podmurówka pod panelowe ogrodzenia to dobre rozwiązanie na uzyskanie w szybki sposób bardzo trwałego i estetycznego fundamentu. Wykonujemy podmurówki z bardzo solidnych i mocnych materiałów – dzięki czemu są one bardzo trwałe i służą na lata. Idealnie sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie zimą kiedy mamy kontakt  z niską temperaturą. Do produkcji naszej  podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmórówki –  wzmacnia i uplastycznia beton – nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza wchłanianie wody 

 
Nasza Podmurówka

Wykonywana przez nas podmurówka występuje w różnych wymiarach 
Klienci do wyboru mają:

 • kamień łupany
 • podmurówkę gładką w ramce
 • podmurówkę gładką bez ramki
 • piaskowiec z ramką
 • cegłę bez ramki
 • cegłę w ramce 3d
Zaletą podmurówek betonowych jest

Panele Ogrodzeniowe - nasze realizacje

Panele ogrodzeniowe z firmą Delta - zalety


Jako producent paneli ogrodzeniowych wiemy jak ważna jest wysoka jakość ogrodzeń, tak aby były one niezawodne i posłużyły na lata. Nasze panele ogrodzeniowe są:

Niekorozyjne

 idealnie sprawdzą się w każdych warunkach, szczególnie zimą przy niskich temperaturach

Trwałe

używamy wysokiej jakości materiały (mocny cement, chemię), bardzo trwałą, solidną stal oraz pręty

Malowane proszkowo

co znacznie poprawia aspekty wizualne oraz sprawia też, że powierzchnia jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne

Ocynkowane

nasze ogrodzenia panelowe poprzez zastosowanie procesu ocynkowania nie są podatne na korozję

Łatwe i szybkie w montażu

nasze duże doświadczenie monterów i dyspozycyjność pozwala nam na szybki czas montażu ogrodzenia panelowego

W dowolnym kolorze

 na podstawie palety RAL, tworzymy panele ogrodzeniowe w dowolnej barwie, w zależności od preferencji klienta.

Ogrodzenie panelowe firmy Delta

Ogrodzenia panelowe 2D

Ogrodzenia panelowe 2D z uwagi na swoją wysoką wytrzymałość i stabilność znajdują zastosowane przy grodzeniu terenów i obiektów.

Ogrodzenia panelowe 3D

Ogrodzenia panelowe 3D to  wytrzymała konstrukcja i wysoka estetyka. Ich cecha szczególna to trójwymiarowe przetłoczenie w kształcie litery V.

Ogrodzenie panelowe 2D czy 3D?

Największe różnice pomiędzy panelami 2D i 3D wynikają z zastosowanych w nich stalowych drutach. Wpływa to na wygląd całej konstrukcji. Panele 3D charakteryzują się większą wytrzymałością, a ich fantazyjne przytłoczenia mogą wpływać na korzyść co do walorów wizualnych. Zastosowanie przytłoczeń zapewnia nam również lepszą stabilizacje ogrodzenia oraz jego trwałe usztywnienie. Z kolei panele 2D są również bardzo funkcjonalne i stabilne, odporne na czynniki atmosferyczne,  natomiast ich walory estetyczne nie są tak nietypowe jak przy ogrodzeniach 3D.

Panele 2D

 • panele 2D charakteryzują się dużą wytrzymałością, sztywnością i trwałością oraz odpornością zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne
 • w panelach użyta jest siatka o pojedynczych, pionowych drutach i podwójnych poziomych
 • Panele 2D są wzmacniane obustronnie zgrzanymi drutami o grubości 6 mm lub 8 mm
 •  grubość drutu może wynosić 5 mm, 6 mm lub 8 mm
 •  panele 2D mogą mieć wysokość od 1000 mm do 2400 mm
 • do wytworzenie ogrodzenia panelowego 2D należy zużyć więcej stali, dlatego finalnie, jego cena jest wyższa w porównaniu do ogrodzenie panelowego 3D
 • częściej wybierane jest jako ogrodzenie firm, magazynów, zakładów przemysłowych

 

Panele 3D

 • panele 3D są to panele z przetłoczeniem, charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją i staranną estetyką
 • panele 3D mają poziome, trójwymiarowe, wzmacniające przetłoczenia w kształcie litery V. Z reguły posiadają one od dwóch do czterech przytłoczeń
 •  cechą przytłoczeń jest stabilizacja i usztywnienie paneli

 • grubość drutu wynosi w panelach 3D od 4 do 5 mm

 • z uwagi na fakt, że do jego wytworzenia panelu 3D potrzebne jest mniej stali niż w przypadku ogrodzeń panelowych 2 D, jego cena jest niższa
 • panele 3D mogą mieć wysokość od 1000 mm do 2400 mm
 • są bardziej popularne wśród klientów indywidulanych

Ogrodzenie panelowe montaż

Ogromną zaletą ogrodzenia panelowego jest szybki czas jego powstania. Z pewnością przyczynia się do tego jego łatwy i szybki montaż, dzięki czemu można cieszyć się jego funkcjonalnością oraz estetyką. Zanim to jednak nastąpi trzeba najpierw przygotować i oczyścić teren, wykonać wszystkie niezbędna pomiary. W dalszej kolejności trzeba zlokalizować słupki, zamontować je i finalnie powinien nastąpić montaż paneli ogrodzeniowych. Delta jako producent paneli ogrodzeniowych z wieloletnim doświadczeniem może stwierdzić, że montaż ogrodzenia z paneli jest łatwy i szybki jeśli jest on wykonywany przez doświadczonych monterów, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim praktykę. Nasi monterzy starają się zawsze tak podzielić pracę aby osiągnąć zamierzony efekt w postaci trwałego i cieszącego oko ogrodzenia panelowego. Wykonać montaż szybko ale solidnie.

Ogrodzenia panelowe antracyt

Często mówi się, że ogrodzenie to wizytówka domu, które powinno być zadbane ale cieszyć również oko. Wybierając kolor ogrodzenia panelowego ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Wielu naszych klientów sięga jednak po antracytowe panele ogrodzeniowe. Antracyt to głęboka barwa pomiędzy szarym a czarnym, a sama nazwa pochodzi od skały powstałej z węgla kamiennego, co daje idealne wyobrażenie o tym, jak ciemny, a zarazem intensywny jest to kolor. Antracyt cieszy się wielkim uznaniem wśród naszych klientów, ponieważ idealnie pasuje do otoczenia i architektury każdego budynku. Kolor antracytowy jest uniwersalny i tworzy spójną kompozycję i nawiązanie stylistyczne do wyglądu zewnętrznego niejednego domu. Antracytowe panele ogrodzeniowe są bardzo funkcjonalne i praktyczne.oraz ponadczasowy. Dają nam również gwarancję, że przez wiele lat ogrodzenie panelowe będzie wyglądało nienagannie.

Polecamy także


Ogrodzenia palisadowe

Nowoczesny, minimalistyczny design, który sprawdzi się w swojej roli praktycznie wszędzie, to jednak niejedyny plus, który niesie ze sobą płot palisadowy. Ich budowa pozwala bowiem na montaż płotu, który składa się z grubych, poziomo lub pionowo ustawionych belek, które wspólnie tworzą nowoczesne ogrodzenie.

Ogrodzenia panelowe kujawsko-pomorskie

Jesteśmy producentem ogrodzeń panelowych z Torunia. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Na zamówienie realizujemy ogrodzenia panelowe na terenie całej Polski.

Ogrodzenie panelowe cena

Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny systemów ogrodzeniowych. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, ponieważ na całkowity koszt ma wpływ kilka czynników. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szczegółową wycenę.