...

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń: tel. 797 595 927 w godz. 7-17 i uzyskaj ekspresową wycenę!

Ogrodzenie panelowe nowoczesne

Ogrodzenie nowoczesna zagościły na stałe w naszej ofercie. Tworzymy je na terenie Torunia i okolic, zapewniając szybki i sprawny montaż nowoczesnego ogrodzenia, oraz bezpieczny transport. Realizujemy ogrodzenia i bramy dla klientów indywidualnych oraz przemysłowych. Posiadamy bardzo szeroki wybór kolorów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy z nami. Nasze ogrodzenia powstają zaledwie w kilka dni.

Nowoczesne Ogrodzenie panelowe producent

Firma Delta to wieloletni producent nowoczesnych ogrodzeń panelowych. Klienci mogą u nas zamówić nowoczesne ogrodzenia poziome lub też klasyczne ogrodzenia panelowe. W naszym asortymencie znaleźć można zarówno tradycyjne konstrukcje składające się z paneli o różnych grubościach oraz niestandardowe ogrodzenia o niewielkich prześwitach. Klient ma gwarancję, że nowoczesne rozwiązania ogrodzeniowe zapewnią mu pełną prywatność i uchronią przed spojrzeniami sąsiadów oraz przechodniów

Nasze nowoczesne panele ogrodzeniowe

Nasza oferta dotyczy kompletnego nowoczesego ogrodzenia panelowego wraz z podmurówką betonową.

 • panel ogrodzeniowy ocynk + kolor RAL (antracyr, grafit, czarny, zielony, brąz itp.)
 • podmurówka betonowa, 6 wzorów do wyboru
 • łącznik betonowy przelotowy / narożny
 • słupek ogrodzeniowy ocynk + kolor RAL
 • obejmy do mocowania paneli

Nowooczesne ogrodzenie panelowe z podmurówką

 

Jako producent paneli ogrodzeniowych zapewniamy nowoczesne ogrodzenia panelowe z podmurówką. Podmurówka pod panelowe ogrodzenia to dobre rozwiązanie na uzyskanie w szybki sposób bardzo trwałego i estetycznego fundamentu. Wykonujemy podmurówki z bardzo solidnych i mocnych materiałów – dzięki czemu są one trwałe i służą na lata. Idealnie sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie zimą kiedy mamy kontakt  z niską temperaturą. Do produkcji naszej  podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmórówki –  wzmacnia i uplastycznia beton – nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza także wchłanianie wody.

 
Nasza Podmurówka

Wykonywana przez nas podmurówka występuje w różnych wymiarach 
Klienci do wyboru mają:

 • kamień łupany
 • podmurówkę gładką w ramce
 • podmurówkę gładką bez ramki
 • piaskowiec z ramką
 • cegłę bez ramki
 • cegłę w ramce 3d
Zaletą podmurówek betonowych jest

Nowoczesne Panele Ogrodzeniowe - nasze realizacje

Nowoczesne ogrodzenia panelowe - zalety

Tworząc ogrodzenia od lat, mamy świadomość, że nie tylko walory estetyczne mają znaczenie dla klienta. Ważna jest jakość wykonanego ogrodzenia oraz jego trwałość. Wśród zalet naszych ogrodzeń możemy również wymienić:

Łatwy i szybki montaż

nasze duże doświadczenie monterów i dyspozycyjność pozwala nam na szybki czas montażu ogrodzenia panelowego

Ocynkowanie

nasze ogrodzenia panelowe poprzez zastosowanie procesu ocynkowania nie są podatne na korozję

Niekorozyjność

 idealnie sprawdzą się w każdych warunkach, szczególnie zimą przy niskich temperaturach

Szeroka paleta kolorów

 na podstawie palety RAL, tworzymy panele ogrodzeniowe w dowolnej barwie, w zależności od preferencji klienta.

Szybki czas relaizacji

Nasza sprawdzona ekipa monterska stawia ogrodzenia zaledwie w kilka dni

Trwałość

używamy wysokiej jakości materiały (mocny cement, chemię), bardzo trwałą, solidną stal oraz pręty

Polecamy takżeOgrodzenia panelowe 2D

Ogrodzenia panelowe 2D z uwagi na swoją wysoką wytrzymałość i stabilność znajdują zastosowane przy grodzeniu terenów i obiektów. Ogromną ich zaleta jest prosty i łatwy montaż, który pozwala na szybkie postawienie ogrodzenia. Zapraszamy do kontaktu. 

Ogrodzenia panelowe nowoczesne kujawsko-pomorskie

Jesteśmy producentem nowoczesnych ogrodzeń panelowych z Torunia. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Na zamówienie realizujemy nowoczesne ogrodzenia panelowe na terenie całej Polski.

Nowoczesne ogrodzenia panelowe ceny

Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny nowoczesnych systemów ogrodzeniowych. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, ponieważ na całkowity koszt ma wpływ kilka czynników. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szczegółową wycenę.