Ogrodzenie panelowe  2D z roku na cieszą się coraz większym uznaniem. Są bardzo funkcjonalne, wytrzymałe i przy tym proste w montażu. Dlatego od lat nasza firma  tworzy ogrodzenia nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Wynika to z tego, że ogrodzeniowe panele 2D to idealna pozycja dla osób, które cenią sobie praktyczne rozwiązania. Jeśli potrzebujesz więc zabudowy, która zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie, oznaczy teren Twojej działki oraz nie obciąży zbytnio Twojego portfela – nie szukaj dłużej i skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia odpowiednich działań budowlanych.

Ogrodzenia panelowe 2D producent

Firma Delta jest wieloletnim producentem paneli ogrodzeniowych 2D. Tworzymy kompletne ogrodzenia panelowe wraz z podmurówką, zapewniając przy tym szybki montaż. Nasze bogate zaplecze technologiczne oraz wyspecjalizowani pracownicy, pozwalają nam tworzyć ogrodzenia panelowe 2D na najwyższym poziomie. Naszą ogromną zaletą jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz stałe dostosowywanie się do trendów rynkowych. Oferujemy pełen asortyment dotyczący ogrodzeń panelowych.

Nasze panele ogrodzeniowe 2D

Dostępne w naszej ofercie atrakcyjne cenowo – panele ogrodzeniowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zabezpieczyć swoją posiadłość bez konieczności przeznaczania wysokich sum pieniężnych na zabudowę. Takie rozwiązanie przypadnie go gustu również fanom minimalizmu, którzy szukają w produktach funkcjonalności, porzucając potrzebę posiadania przez nie również nienagannych walorów dekoracyjnych. To bardzo trwała i solidna konstrukcja, która sprawdzi się idealnie na lata.

Ogrodzenia panelowe 2D - wymiary

Panele proste 2D o oczkach 50×200

wysokość [mm]

SZEROKOŚC [MM]

średnica drutu [mm]

słupki

Ø48 MM | 60×40 MM

obejmy

1030

2500

ø6,0+ø5+ø6

ø8,0+ø6+ø8

H - 1,5m

2 kpl

1230

2500

ø6,0+ø5+ø6

ø8,0+ø6+ø8

H - 2m

2 kpl

1430

2500

ø6,0+ø5+ø6

ø8,0+ø6+ø8

H - 2m

3 kpl

1630

2500

ø6,0+ø5+ø6

ø8,0+ø6+ø8

H - 2,2m

3 kpl

1830

2500

ø6,0+ø5+ø6

ø8,0+ø6+ø8

H - 2,4m

4 kpl

2030

2500

ø6,0+ø5+ø6

ø8,0+ø6+ø8

H - 2,6m

4 kpl

Panele Ogrodzeniowe - nasze realizacje

Panele ogrodzeniowe 2D - zalety

Jako producent paneli ogrodzeniowych 2D mamy świadomość, tego jak istotna jest wysoka jakość ogrodzeń, tak aby były bardzo funkcjonalne i trwałe.

Różne wymiary

bogaty wybór pozwala na dostosowanie wysokości i szerokości ogrodzenia do własnych potrzeb.

Duża trwałość

używamy wysokiej jakości materiały (mocny cement, chemię), bardzo trwałą, solidną stal oraz pręty

Tani koszt realizacji

Wychodząc naprzeciw naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość ogrodzeń w atrakcyjnych cenach

Brak ryzyka korozji

nasze ogrodzenia panelowe poprzez zastosowanie procesu ocynkowania nie są podatne na korozję

Szybki montaż

nasze duże doświadczenie monterów i dyspozycyjność pozwala nam na szybki czas montażu ogrodzenia panelowego

Szerokie zastosowanie

boiska sportowe, szkoły, place zabaw, budynki użyteczności publicznej, fabryki, magazyny, warsztaty, lotniska, tereny wojskowe

Ogrodzenie panelowe 2D czy 3D?

Jeśli jesteś właścicielem działki lub posesji wiesz, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa dla wszystkich domowników. Właśnie dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie panele ogrodzeniowe 2D oraz 3D, dzięki którym wtargnięcie nieproszonych gości na Twoje podwórko nie będzie wcale łatwym zadaniem. Jeśli zastanawiasz się, które wybrać, podpowiadamy czym się one różnią.

Panele 2D

  • panele 2D charakteryzują się dużą wytrzymałością, sztywnością i trwałością
  • odpornością zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne, co wynika to z ich konstrukcji tworzenia (w panelach użyte są druty pionowe i poziome) 
  • częściej wybierane jest jako ogrodzenie firm, magazynów, zakładów przemysłowych
  • klienci do wyboru mają ogrodzenie panelowe 6/5/6 (Średnica drutów poziomych – 2 x 6 mm. Średnica drutów pionowych – 5 mm)
  • lub ogrodzenie panelowe 8/6/8 (Średnica drutów poziomych – 2 x 8 mm. Średnica drutów pionowych – 6 mm)

 

Panele 3D

  • panele 3D charakteryzują się większą wytrzymałością, a ich fantazyjne przytłoczenia mogą wpływać na korzyść co do walorów wizualnych.
  • przytłoczenia są gwarancją lepszej stabilizacji oraz trwałego usztywnienia.
  • swoją popularnością cieszą się bardziej wśród klientów indywidualnych
  • panel z drutu o średnicy 4mm lub 5 mm

Ogrodzenie panelowe 2D montaż

Ogromną zaletą ogrodzenia panelowego 2D jest jego szybki montaż. Nasi fachowcy z dużym doświadczeniem, w ekspresowym tempie wykonują solidnie montaż paneli 2D. W ofercie posiadamy również bramy i furtki panelowe 2D – dedykowane do indywidualnych potrzeb oraz wymogów. Wykonujemy bramy 2D dwuskrzydłowe lub też przesuwne.

Polecamy także
Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenie palisadowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie minimalistyczny i nowoczesny charakter ogrodzenia. Poziomo lub pionowo ustawione belki tworzą bardzo atrakcyjne walory estetyczne.

Panele ogrodzeniowe 2D kujawsko-pomorskie

Jako producent ogrodzenia panelowego 2D z Torunia, realizujemy nasze usługi nie tylko na terenach woj. kujawsko-pomorskiego ale również w woj. pomorskim czy zachodnio-pomorskim. Również współpracujemy z klientami z całego kraju jak i zagranicą.

Ogrodzenie panelowe 2D cena

Pracujemy na wysokiej jakości materiałach, oferując jednocześnie produkty w bardzo atrakcyjnych cenach – które zawsze ustalamy indywidualnie. W celu szczegółowej wyceny ogrodzenia panelowego 2D, zapraszamy do kontaktu z nami.