Ogrodzenie palisadowe zapewnia elegancki i estetyczny wygląd posesji. Dodatkowo jego zaletą jest fakt, że sprzęt ochronny, taki jak kamery, czujniki czy alarmy, jest niebywale prosty do montażu właśnie na palisadach. Nasze ogrodzenia palisadowe montujemy na terenie całego kraju. Posiadamy w ofercie kilkanaście wzorów. Możliwa jest u nas ekspresowa wycena w godz. 7:00 -17:00.

Nowoczesne ogrodzenia palisadowe - dla kogo?

Nowoczesne ogrodzenia palisadowe mogą mieć różną wielkość, kolor i odstęp między przęsłami – wszystko zależy od preferencji klienta. Zdecydowanie sprawdzą się one jako dopełnienie domów, obiektów w stylu nowoczesnym, oraz są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób ceniących totalny minimalizm i proste formy. Nowoczesne ogrodzenia palisadowe to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje nieskomplikowanej aranżacyjnie i jednocześnie trwałej palisady. Ten rodzaj ogrodzenia z powodzeniem podkreśli styl nowoczesnej architektury, jak i tradycyjnego domu jednorodzinnego, nadając posesji niezwykle spójnego charakteru.

Ogrodzenia palisadowe - nasze realizacje

Negocjuj cenę!

Najlepsza cena dla klientów indywidualnych i hurtowych – napisz do nas lub zadzwoń:

tel. 797 595 927 w godz. 7-17

i uzyskaj ekspresową wycenę!

Ogrodzenie palisadowe poziome

Ogrodzenie palisadowe swoją nazwę zawdzięcza palisadzie, która jest tu podstawowym elementem. Palisady o profilu poziomym cieszą się u nas ogromnym zainteresowaniem. Ta nowoczesna forma ogrodzenia, nie tylko jest bardzo funkcjonalna ale wyróżnia się bardzo dużymi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Na życzenie klienta realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia. Jako producent paneli ogrodzeniowych oferujemy kompleksową usługę oraz sprawny i szybki montaż na terenie całego kraju. Klienci doceniają wysoką jakość naszych poziomych ogrodzeń palisadowych oraz atrakcyjne ceny.

Ogrodzenie palisadowe pionowe

Ogrodzenie palisadowe pionowe to zabezpieczenie działki czy posesji, które podąża za nowoczesnymi trendami minimalizmu. Ich budowa pozwala bowiem na montaż płotu, który składa się z grubych, pionowo ustawionych belek, które wspólnie tworzą ochronę terenu. Przęsło pionowe palisadowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących proste, ponadczasowe konstrukcje, które w subtelny sposób tworzą dopełnienie estetyczne dla domu czy biura. Wśród naszych klientów, pionowe ogrodzenie palisadowe cieszy się coraz większym uznaniem. Stanowi ono bardzo dobre dopełnienie, każdej przestrzeni przy posesji.

Ogrodzenie palisadowe z podmurówką

Jako producent kompletnych systemów ogrodzeniowych zapewniamy ogrodzenia palisadowe z podmurówką. Podmurówka pod ogrodzenia palisadowe to dobre rozwiązanie na szybkie uzyskanie bardzo trwałego i estetycznego fundamentu. Wykonujemy podmurówki z bardzo solidnych i mocnych materiałów – dzięki czemu są one bardzo trwałe i służą na lata. Idealnie sprawdzają się w każdych warunkach, szczególnie zimą kiedy mamy kontakt z niską temperaturą. Do produkcji podmurówki wykorzystujemy duże ilości, wysokiej jakości mocnego cementu. Dodajemy również spore ilości kruszywa oraz żwiru. Używana przez nas chemia do podmurówki, wzmacnia i uplastycznia beton, a przez to nie powoduje pękania oraz korozji. Zmniejsza także wchłanianie wody. 

 

6 rodzajów podmurówki w różnych wzorach

cegła bez ramki

cegła w ramce

gładka bez ramki

gładka w ramce

kamień łupany

piaskowiec

Ogrodzenie palisadowe z bloczkami betonowymi

Ogrodzenia palisadowe świetnie komponują się z dekoracyjnymi bloczkami betonowymi. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla nowoczesnych ogrodzeń Dowiedz się więcej na temat ogrodzeń z bloczków, które tworzymy.

Jak zamówić ogrodzenie palisadowe w DELTA?

1. Zadzwoń lub napisz

Daj nam znać, jaki rodzaj ogrodzenia palisadowego najbardziej Cię interesuje.

2. Ekspresowa wycena

Staramy się odpowiadać na zapytania błyskawicznie, na bieżąco.

3. Montaż

Ciesz się nowoczesnym ogrodzeniem palisadowym, które bezpiecznie będzie chronić Twoją posesję.

Zalety ogrodzeń palisadowych

Jako producent ogrodzeń palisadowych wiemy jak ważna jest wysoka jakość ogrodzeń, tak aby były one niezawodne i posłużyły na lata. Nasze ogrodzenia palisadowe są:

Niekorozyjne

 idealnie sprawdzą się w każdych warunkach, szczególnie zimą przy niskich temperaturach

Trwałe

używamy wysokiej jakości materiały (mocny cement, chemię), bardzo trwałą, solidną stal oraz pręty

Malowane proszkowo

co znacznie poprawia aspekty wizualne oraz sprawia też, że powierzchnia jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne

Ocynkowane

nasze ogrodzenia palisadowe poprzez zastosowanie procesu ocynkowania nie są podatne na korozję

Łatwe i szybkie w montażu

duże doświadczenie monterów i dyspozycyjność pozwala nam na szybki czas montażu palisady.

W dowolnym kolorze

 na podstawie palety RAL, tworzymy panele ogrodzeniowe w dowolnej barwie, w zależności od preferencji klienta.

Ogrodzenie palisadowe producent

Firma Delta jest wieloletnim producentem ogrodzeń palisadowych. Realizuje kompletne ogrodzenia palisadowe wraz z podmurówką betonową lub z bloczków betonowych. Nasze doskonałe zaplecze technologiczne oraz wyspecjalizowana kadra, pozwalają nam tworzyć ogrodzenia które charakteryzują się innowacyjnością oraz trwałością. Naszą ogromną zaletą jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz stałe dostosowywanie się do trendów rynkowych. Oferujemy pełen asortyment dotyczący ogrodzeń palisadowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wieloletnie doświadczenie

Tematem jakim są ogrodzenia palisadowe zajmujemy się już od ponad dekady.

Krótki czas oczekiwania

Posiadamy własny magazyn dzięki czemu większość modeli oferowanych przez nas ogrodzeń jest dostępna od ręki.

Szybka realizacja

Dzięki szerokiemu zapleczu zarówno dostępnych materiałów jak i wykwalifikowanych monterów jesteśmy w stanie zapewnić szybki montaż.

Gwarancja jakości

Temat ogrodzeń znamy od podszewki dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych dostawców i materiałów najwyższej jakości.

Polecamy także


Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe z uwagi na swoją wysoką wytrzymałość i atrakcyjną cenę są obecnie najczęściej wybierane jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. 

Montaż i dostawa ogrodzeń palisadowych na terenie całego kraju!

Na zamówienie realizujemy ogrodzenia palisadowe na terenie całej Polski. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz zachodnio-pomorskiego.

Ogrodzenia palisadowe cena

Chętnie zajmiemy się kompleksową realizacją ogrodzenia palisadowego na Twoim podwórku. Nasza doświadczona ekipa stworzy plan obrazujący późniejszy efekt końcowy, a po zaakceptowaniu stworzonego projektu zajmiemy się bezpośrednim montażem. Jesteśmy pewni, iż z naszą pomocą będziesz już niedługo mógł pochwalić się zabudową swoich marzeń. W celu ustalenia pełnej wyceny ogrodzenia palisadowego, prosimy o kontakt telefoniczny.