Oferujemy montaż ogrodzenia na terenie Torunia i okolic. Nasi pracownicy służą fachowym wsparciem i doradztwem. Priorytetem naszej firmy jest kompleksowa obsługa każdego zlecenia. Jako producenci podmurówek budowlanych wiemy, że ogrodzenie powinno być trwałe i funkcjonalne. Duża rolę odgrywa ich prawidłowe oraz estetyczne zamontowanie. Wykonujemy ogrodzenia posesji prywatnych, dla firm, instytucji, obiektów sportowych, parków oraz fabryk. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Montaż ogrodzenia panelowego

Montaż ogrodzenia panelowego to nasza specjalność. Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na wykonywanie montażu ogrodzeń szybko i sprawnie, dzięki czemu możecie Państwo cieszyć się nowym ogrodzeniem – jego estetyką oraz funkcjonalnością. Szybki montaż to jedna z wielu zalet ogrodzeń panelowych. Tutaj więcej na temat naszych ogrodzeń panelowych, które realizujemy na terenie Torunia i okolic.

Transport ogrodzenia na terenie Torunia

Z myślą o Klientach zajmujemy się również transportem ogrodzeń. Dowieziemy bezpiecznie każdy zamówiony towar. Dysponujemy samochodem dostawczym oraz samochodem ciężarowym z HDS – wystarczy nam wskazać wybrane miejsce dostawy, a nasi przewoźnicy zajmą się przewozem. Wysokość opłaty za transport jest zależna od masy zakupionego towaru oraz od odległości.